top of page

Kilka słów o Memuaku

To jest akapit. Kliknij, aby edytować i dodać własny tekst. To proste. Wybierz „Edytuj tekst” lub kliknij dwukrotnie, aby dodać własne treści i zmienić czcionkę.

Nasz zespół

IMG_6669w_edited.jpg
Nathalie_Drobik.jpg
DJI_0220.jpg
Ja_2023.jpg

Marek Makowski

Nathalie Drobik

Marta Bura Janowska

Michał Weręgowski

Założyciel Szkoły Żeglarstwa „Gertis”, która jest jedną z najpopularniejszych szkół w Polsce. Ponad 20 lat doświadczenia w branży żeglarskiej i rozwoju turystyki. Propagator idei turystyki zrównoważonej. Autor projektu „Nowy Sztynort-Osada Wolności”. Lider zespołu.

Project Manager „Nowy Sztynort – Osada Wolności”. Odpowiedzialna za stworzenie i realizację projektu. Absolwentka matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Instruktorka żeglarstwa od 2014 roku z doświadczeniem na rynku reklamowym.

Z wykształcenia muzealnik, absolwent Ochrony Dóbr Kultury na UMK w Toruniu. 
Od dziecka związany żeglarstwem na Warmii i Mazurach, przez ostatnie lata czynnie uczestniczący w szkoleniach oraz rejsach morskich. Miłośnik łażenia po górach - zapewne z nadmiaru wody. Człowiek, który podobno dogada się z każdym choć czasem lubi się trochę odciąć i poczytać.

Mówi się o nas, że

Rezultat powyżej oczekiwań

„To są referencje. Kliknij, aby je edytować i dodać pozytywną opinię na temat swojej firmy i usług. Pozwól klientom powiedzieć coś od siebie i polecić Cię znajomym”.

Anita Smok

bottom of page